Wysoka jakość naszych produktów jest gwarancją smacznych i zdrowych posiłków. Gwarancja bezpieczeństwa dla naszych klientów zobowiązuje nas do wyprodukowania mrożonek spełniających surowe wymogi bezpieczeństwa i higieny żywności… – dowiedz się więcej

Zakład Przetwórstwa Spożywczego „Maków” S. A. jest producentem i eksporterem mrożonek owocowych i warzywnych. W produkcji i sprzedaży mrożonek posiadamy już ponad 40-letnie doświadczenie, które gwarantuje najwyższą klasę naszych wyrobów. Szczególną uwagę poświęcamy utrzymaniu wysokiej jakości, uwzględniając bezpieczeństwo zdrowotne oraz oczekiwania naszego klienta.

W 2013 roku Spółka zdobyła tytuł Perły Powiatu Radomskiego 2012 w głównej kategorii „Firma roku”. Doceniono niezwykłą koncentrację na jakości produkcji, nowoczesności stosowanych technologii i ochronie środowiska. Nagroda ta jest zasługą wszystkich pracowników Spółki, skoncentrowanych na bezpieczeństwie żywności i wymaganiach odbiorców.

Perła Powiatu – Konkurs Starosty Radomskiego32px-Adobe_PDF_Icon

Działania firmy są ukierunkowane na wytwarzanie produktów zaspokajających potrzeby wszystkich konsumentów. W tym celu w firmie prowadzimy ciągłe unowocześnianie linii technologicznych poprzez wprowadzanie nowych maszyn i urządzeń pozwalających na szybkie przetworzenie surowców, w wyniku czego zachowują one w większości swoje naturalne wartości odżywcze. Pozwala to nam na otrzymanie wyrobów o najwyższym standardzie. Potwierdzeniem najwyższej jakości naszych produktów jest 80%-wy udział eksportu w przeważającej części do krajów Unii Europejskiej.